Oferta archiwalna

Korepetycje Chemia Warszawa / online

Oferta archiwalna

80,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne


korepetycje Stargard, nauka Stargard, chemia Stargard, matematyka Stargard, fizyka Stargard

Jesteśmy tutaj, żeby dać Ci wszystko czego potrzebujesz z biologii, chemii i matematykiJest nas dwóch i jesteśmy naukowcami. Jesteśmy też braćmi i absolwentami renomowanych polskich uczelni (ŚUM, UJ).
Co ważniejsze, możemy pochwalić się już wieloletnim stażem korepetytorskim w biologii i chemii!
Jakub jest magistrem biotechnologii medycznej i nauczycielem biologii, a Filip doktorantem w Instytucie Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk, dołączyła do naszego zespołu również Ola, która uzyskała tytuł inżyniera na Politechnice Warszawskiej z biotechnologii, a aktualnie kończy studia magisterskie z zakresu biotechnologii chemicznej
Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz smsa!


Damy Ci:wsparcie przy odrabianiu zadań i przygotowywaniu się do kolejnych lekcji


przygotowanie do sprawdzianów, klasówek


nadrabianie zaległości programowych


przygotowanie do Matury 2020


konsultacje dla studentów

Stawiamy na długotrwałą współpracę i lubimy pracować z tymi którzy myślą o sobie jako przypadkach beznadziejnych :)Czekamy na uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studentów. Z doświadczenia wiemy, że lepiej zacząć naukę wcześniej niż dzień przed pierwszym sprawdzianem. Dlatego nie zwlekaj i zacznij pracę z nami już teraz!
Napisz do nas, a pokażemy Ci, że nauka może być prostsza i jaśniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Pamiętaj, że nawet jeśli masz duże problemy z nauką, to z nami przestanie to być Twoim zmartwieniem! :)
Pozdrawiamy


Jakub i Filip


Ważne do: 2020.07.14, wyświetleń: 352

nr ogłoszenia: 21868